Červenec 2017

Dopis

14. července 2017 v 18:26 | Kvinna
Ahoj.

Jak se Ti vede? Věřím, že skvěle, vždy sis se vším dokázal poradit. Jen jsem Ti chtěla popřát hodně štěstí. Trochu pozdě, že? Promiň, nedokázala jsem se s Tebou přijít rozloučit. V den, kdy jsi odjel, jsi mi napsal dopis, že mi v životě přeješ jen to nejlepší a doufáš, že budu v pořádku. A nyní nadešel čas na mou odpověď.

Stále žiji. Našla jsem si nové přátele. Takže se o mě nemusíš bát, jsem v pořádku.

Dnes jsem šla na místo, kde jsme se potkali. Je to už tak dávno... pamatuješ si to ještě? Ten večer jsem tam stála úplně sama, nechávala vítr si pohrávat s mými vlasy a sukní a pozorovala hvězdy. Vždy jsem hvězdy milovala, fascinovaly mne, ale nikdy jsem se v nich nedokázala orientovat.
A najednou jsi ke mně přistoupil Ty. Měl jsi na sobě oblek s motýlkem a vypadal jsi nesmírně elegantně. Začali jsme se spolu bavit, naprosto přirozeně a nenuceně. Měla jsem pocit, že bychom se takto dokázali bavit snad navždy. Když hodiny odbíjely půlnoc, sklonil ses a jemně mě políbil na rty. Nikdy jsem Ti to neřekla, ale byl to můj první polibek. Byl nádherný, nevinný. Jsem neskutečně ráda, že jsi to byl zrovna Ty.

Nechtěla jsem, aby ta noc skončila. A myslím, že ani Ty jsi mě tehdy nechtěl opustit. Ale lidé se mění, že?

Teď je vše jinak. Jsi pryč. Každý žijeme svůj vlastní život.

Nejsem v životě šťastná a jsem velice slabá. Vím, že tohle ode mě slyšet nechceš, ale já bych Ti nikdy nelhala.

Cítím však, že jsem na správné cestě k životu, který jsem si jako malá holka vysnila. Zítra jdu na pohovor, tak mi drž palce.

S láskou
Kvinna

P.S. Je to holčička. Irma.